azalia - komentarze


"1 etap konkursu na naj bloga"
Polega on na tym że trzeba opisać jak najładniej swojgo bloga.
I właśnie tu musicie o nim pisać.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.01.2005 :: 16:01 :: chello083144086200.chello.pl

szczesciara

Oj dawno mnie nie było przy kompie, ale mam nadzieję, że jeszcze mogę opisać mojego blogusia.
Mój blog nie jest moim pierwszym internetowym pamiętnikiem. Jest to już 3 lub 4 blog, ale moim zdaniem jest najlepszy! Dlaczego? Bo opisuje całą mnie! Opisuje moje mysli, nadzieje, smutki... To nie jest miejsce na bzdurne cytaty, przypadkowe rysunki. Wszystko, co opisuję jest prawdą o mnie samej. Tu nie ma ściemy! Tu jestem cała JA!
Zabrzmiało patetycznie? Byc może, ale to dlatego, że ja spadam w skrajności, nie jestem uporządkowana tylko właśnie zabałaganiona! Dlatego różne rzeczy tu piszę, niektóre przeczą innym, ale cóz chcę by ten blog był prawdziwy więc piszę to, co w danej chwili myslę i wychodzi z tego taki dywanik wielokolorowy... taka jestem.
01.01.2005 :: 21:57 :: chr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

POPRAWKA

e(L)o

Mój bloG..jest poświęcony cześciowo...mandzE. Mange się rysuje. Dla tego się nią zainteresowałam bo lubię uczyć się pisać...skejtowym pismem i patrzeć na ryzunki które są malowane recznie. Widze w tym coś dziwnego...coś czego nie mogę ująć słowami. Muszę dodać...też coś..o Legi (L) moim ulubionym zespole piłkarskim. Mam muzkę...ale na nikórych kompach nie działa..kursor też mam...szablon wedł?g mnie jest sPOX. L W linkach mam coś dla każdego. serdecznie zapraszam na swój blog.
www.ola.talk.pl

01.01.2005 :: 21:52 :: chr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

e(L)o

Mój bloG..jest poświęcony cześciowo...mandzE. Muszę dodać...też coś..o Legi (L) moim ulubionym zespole piłkarskim. Mam muzkę...ale na nikórych kompach nie działa..kursor też mam...szablon wedł?g mnie jest sPOX. L W linkach mam coś dla każdego. serdecznie zapraszam na swój blog.
www.ola.talk.pl
30.12.2004 :: 19:11 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

Mój blog jest koffany. Jest tam mój ulubiony bohater z kreskówek - Garfield. Jest słodziutki i koffaniutki! TO MÓJ SIUUUUPER BLOG!!
30.12.2004 :: 17:21 :: akx250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Babisia

.Mój blog jest kolorowy,ładny,kochany,słodziutki,piękniutki,stylowy.orginalny nie podróba!!.A więc szablon OK,gify OK,Kalendzarz OK,muza OK.Nie jest chamski to że nie ma kursora to mam nadzieje że nic nie znaczy.Stworzyłam go 28.12.2004.I mam nadzieje ze dostanie sie chociarz na piątym miejscu
30.12.2004 :: 15:28 :: dtv139.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wojtas

hej to ja z www.bzdurkiitp.blog.onet.pl
OPIS: MÓJ BLOG JEST ŁADNY, ORYGINALNY I MA SWÓJ STYL: NIE CHODZI O SZABLON ALE O TO CO JEST W NIM W ŚRODKU! KAŻDA NOTKA JEST STARANNIE PRZEMYŚLONA I WYPŁYWA PROSTO Z GŁĘBI SERCA! TAK WIĘC MAM NADZIEJE, ŻE MÓJ BLOG ZNAJDZIE SIĘ W CZOŁÓWCE NAJ BLOGÓW!!!!!!!!!!
30.12.2004 :: 14:41 :: aco126.neoplus.adsl.tpnet.pl

chocolate

Mój blog. Piękny. Kochany. Słodziutki no a jak mogło by być inaczej w końcu to czekoladowy blog czekoladki to musi taki być :))) Jest po prostu mój i już :))) Piękniej opisać się go nie da. Zresztą nie lubię się chwalić ot co ;) Bye

30.12.2004 :: 13:04 :: ag14.internetdsl.tpnet.pl

olsenki98

mój blog jest o olsenkach o siostrach bliźniaczkach.Mieszkają one w USA.Są one sławne.Jest dużo blogów o nich. i tm kończę.
olsenki98.talk.pl

Talk.pl :: Wróć